Kategoria - Ogrodnicze SOS

22
lut

Ogrodnicze SOS odc. 4 – Domowe rośliny doniczkowe

W kolejnym odcinku „Ogrodniczego SOS” zajmiemy się domowymi roślinami doniczkowymi. Powiemy jakie choroby i szkodniki mogą je zaatakować oraz jak z nimi walczyć. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania OGRODU NA CO DZIEŃ.

15
lut

Ogrodnicze SOS odc. 3 – Problemy z iglakami

W trzecim odcinku „Ogrodniczego SOS” zajmiemy się iglakami. Powiemy jakie choroby i szkodniki mogą je zaatakować i z nimi walczyć. Obserwujmy nasze rośliny. Im szybciej zaczniemy działać tym mamy większą szansę na skuteczność. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania OGRODU NA CO DZIEŃ.

8
lut

Ogrodnicze SOS odc. 2 – Problemy ze storczykami

Witamy w Ogrodniczym SOS. W dzisiejszym odcinku zajmiemy się storczykami. Powiemy co zrobić, gdy zaatakują je szkodniki, pojawią się plamy na liściach lub zaczną opadać kwiatowe pąki. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania kanału YouTube „Ogrodu na co dzień”!

1
lut

Ogrodnicze SOS odc. 1 – problemy z trawnikiem

Co zrobić, gdy wczesną wiosną na trawniku pojawią się plamy, nierówności lub krecie kopce? O tym w pierwszym odcinku „Ogrodniczego SOS”. Doradzimy jak zwalczać choroby grzybowe traw i jak odstraszyć krety. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania Ogrodu na co dzień