Ostatnie dni wakacji

Ostatnie dni wakacji
23
sie

Przed nami ostatnie dni wakacji… Co wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z zabawy w ogrodzie. Wręcz przeciwnie. Ten czas, a także ciepłe jesienne popołudnia i weekendy możemy przeznaczyć na namiotowe szaleństwo. Dzieci to uwielbiają J A producenci zabawek wychodzą im naprzeciw oferując namiociki o różnych kształtach i kolorach, bardzo łatwe w montażu i demontażu. Wystarczy spojrzeć na stronę wybranego sklepu internetowego i wybrać to, co maluchy lubią najbardziej.

I takim sposobem znalazły się u nas 2 namioty. Dla chłopca „łódź piratów”, a dla dziewczynki „zamek księżniczki”. Łódź piracka rozłożyła się synowi jednym ruchem. Z jego niecierpliwym charakterem taka konstrukcja namiotu okazała się ideałem. Wystarczył jeden ruch i można rozpocząć zabawę. Zamek księżniczki trzeba było rozkładać trochę dłużej… jakieś 3 minuty 😉 Był on za to wzbogacony o specjalny tunel, który koniec końców w zabawie połączył namiot królewny z namiotem pirata. Dzieci w ogrodzie miały zajęcie, a dorośli w tym czasie mogą zaplanować zbliżające się jesienne prace na działce.

Dla najmłodszych takim wypełnieniem czasu w ogrodzie i sposobem na doskonałą zabawę zawsze może być jeździk w kształcie traktora lub samochodziku. A jeżeli jest on jeszcze dodatkowo zaopatrzony w przyczepę, to pełnia radości gwarantowana. Plastikowe pojazdy są lekkie, więc dzieciom bawiącym się na trawie nie grożą żadne niebezpieczeństwa. Ważne, żeby wybrać taką zabawkę, która będzie wytrzymała i odporna na przeróżne pomysły naszych pociech. Dobrze, żeby miała też opływowe kształty.

Ogród jest miejscem, w którym każdy może poczuć się szczęśliwy: podziwiając rośliny i efekty swojej pracy, wypoczywając lub bawiąc się do utraty tchu. Piłka, basenik, samochodzik, domek ogrodowy lub kolorowy namiot z powodzeniem odciągną nasze dzieci od telewizorów i komputerów, a zachęcą do zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *